Dovolíme si to tvrdiť bez ohľadu na vyšetrovanie. Politicky je situácia jasná. Rusko bombardovaním islamských teroristických cieľov v Sýrii bojuje za stabilitu sveta, čo je v rozpore s americkými teroristickými záujmami, ktorých cieľom je destabilizovať svet vrátane Európy. Turecká provokácia zostrelenia legálne letiacej stíhačky v sýrskom vzdušnom priestore má za cieľ ďalej vyhrotiť situáciu. Tureckí pobehaji to urobili s tichým súhlasom USA a ich vojnových štváčov v americkej administratíve, ktorí vojensky i finančne podporujú islamský teroristický štát.

Turkom sa to hodilo do karát lebo nemôžu prežuť, že im Rusi tento mesiac zbombardovali kolónu 500 tureckých kamiónov, ktoré nelegálne prevážali ropu zo Sýrie do Iraku na rafináciu. Po rafinácii islamisti potom predávajú do sveta ropné produkty (aj cez Turecko) a za peniaze kupujú americké zbrane.

Západ s USSA na čele tak porušujú rezolúciu Rady bezpečnosti OSN č. 2199, ktorá hovorí o zákaze financovania teroristov z ilegálneho predaja ropných produktov. Islamistov totiž podporuje finančne cca 40 štátov, vrátane členov G20. Treba si pritom uvedomiť, že utečenci neutekajú ani tak pred vojnou ako preto, že za odchod do Európy ich platia USA.

Nie je to teda utečenecká kríza, ale ide o islamizáciu Európy, čo je vrcholne nebezpečná hra USA proti Európe s využitím zločineckého zoskupenia NATO. Sú skutočne európski predstavitelia takí slepí alebo len slepo počúvajú nariadenia z Washingtonu? Servilnosť európskych politikov ohrozuje priamo mier v Európe. Dávno mali všetky štáty Európy vystúpiť z tohto zločineckého zoskupenia, ktoré slúži len na ovládanie európskych štátov Američanmi a založiť vlastné európske obranné štruktúry nezávislé od USA.

Odpovedať

Musíte byť prihlásený, aby ste mohli pridať komentár.