Väčšina európskych politikov sa hrá na demokratov a tvrdí, že treba v jednotlivých štátoch EÚ umiestniť v únii až 40 000 ľudí. Iste je to humánne pomáhať svojim blížnym pokiaľ potrebujú pomoc.

Len škoda, že títo politici EÚ sú riadení USA vrátane našich politikov. Veď keď v krajinách odkiaľ utečenci pochádzajú Amerika destabilizovala tieto krajiny, vyvolala tam vojny, nech si znáša aj dôsledky. Jednoznačne by do USA mali prijať všetkých utečencov a poskytnúť im výhody americkej „demokracie“. Lenže nie, USA nariadili, aby sa o nich postarala únia.

Opätovne sa ukázalo, že vytvorenie EÚ, už dávno neplní svoj pôvodný cieľ, ale EÚ je iba obyčajný lokaj USA. Američania lepšie ovládajú štáty cez EÚ ako keby sa tak malo diať samostatne. Preto sme sa stali členmi EÚ, aby sme slúžili cudzím záujmom.

Naši politici najprv vykrikovali, že Slovensko neprijme týchto utečencov, ale zrejme na nariadenie Bruselu menia rétoriku a postupne budú donútení ich prijať. Slovenskí politici nemajú charakter ani osobnú statočnosť na to, aby presne pomenovali veci a zastupovali v únii predovšetkým slovenské záujmy. Veď Slovensko sa nevie postarať ani o vlastných občanov, polovica z nás žije v nedôstojných podmienkach.

Už ako úplný výsmech vyznieva skutočnosť, že Veľká Británia, Írsko a Dánsko majú na základe zmlúv o fungovaní únie výnimku a nemusia prijať žiadnych imigrantov.

Ďalej podľa idiotského kľúča, vymyslenom v Bruseli číslo 785 je v nepomere aj s číslom 5 258 migrantov, ktorých by malo prichýliť Nemecko. Prečo? Lebo Nemecko má 81 miliónov obyvateľov, čiže 16-násobne viac ako Slovensko. Ak teda Slovensko prijme 785 migrantov, Nemecko by  malo prijať 12 560 migrantov.

Treba povedať, že zdravú slovenskú populáciu a jej vývoj už nepriaznivo ovplyvňuje rómske rozpínanie sa, zneužívanie systému, ktoré vlády SR svojou nečinnosťou schvaľujú. Prílev migrantov zo štátov, ktoré rozvrátili USA alebo iné štáty je teda pre Slovensko nežiadúci. Nech sa postarajú o nich tie štáty, ktoré tento stav zapríčinili!!!

Odpovedať

Musíte byť prihlásený, aby ste mohli pridať komentár.