Komunálne voľby sa konali v období 25 výročia majetkového prevratu a 25 výročia vlád štátomafie. Dali o sebe vedieť aj tzv. novembroví tribúni Kňažko a Budaj. Kňažko nemohol prežiť, že sa vo voľbách a politickom dianí prepadol do politického suterénu. Jeho vyhlásenia po voľbách boli vyhláseniami plačúceho politika nad svojím politickým osudom. Štbák Budaj, ten pre zmenu, keby mal, možnosť tak by pravdepodobne zaviedol na Slovensku gulagy. Nenávistný pobehaj, ktorý nikdy v živote nič poriadne neurobil.

 A tak sa stalo to, čo bolo možno prekvapením pre narcistických politikov, ale nie pre verejnosť. Väčšinou vyhrali nezávislí kandidáti. Voliči tak dali štátomafii jasne najavo, že im nevyhovuje ani pravica ani ľavica. Keď sme pri označovaní strán, tak sa musíme pousmiať nad rétorikou niektorých politikov, ktorí vyhlasujú že ich strana je naľavo od stredu alebo napravo od stredu. To sú amatérske vyhlásenia a čistý alibizmus. Také strany jednoducho neexistujú. Žiaľ neexistuje ani ľavica lebo na Slovensku máme len pravicové strany, niektoré riadené zo Západu za špinavé peniaze v neprospech Slovenska so zdochýňajúcou zločineckou stranou SDKÚ. Inak nástupcom SDKÚ je Západom podporovaná a pravdepodobne aj platená strana SIEŤ. Ich úlohou je robiť politiku pre cudzie záujmy.

Potom máme stranu, ktorá sa hlási k sociálnej politike a vraj je naľavo od stredu. Predstavitelia tejto strany si takýmito zavádzajúcimi vyjadreniami udržiavajú moc, pretože na tomto základe sú ich voliči schopní voliť. V skutočnosti ide o stranu, ktorej je vlastné to čo pravici, čiže dostať sa k moci a tým aj finančným zdrojom, zákazkám, moci kde sa rozhoduje kam peniaze pôjdu – do ktorých vrecák. A tak je situácia na Slovensku veľmi zlá.

 Rozhodnutie voličov voliť nezávislých kandidátov je správne. Svedčí o nedôvere voči politickým stranám a ich predstaviteľom. Slovensko chce skutočnú vládu odborníkov a nie politikov, ktorí sa k moci dostali cez politické strany a pritom sú neschopní zastávať vysoké štátne pozície.

Odpovedať

Musíte byť prihlásený, aby ste mohli pridať komentár.