Tak a tento rok sa voľby skončili. Fiaskom. V médiách si môžeme prečítať zmes novinárskych, väčšinou subjektívnych názorov, prečo sa na Slovensku voľby skončili fiaskom. Vrátane množstva blábolov a neochoty priznať si krutú pravdu. Ľudia predsa nepôjdu voliť, keď žijú v chudobe a europoslanci (okrem iných poslancov) sa váľajú v peniazoch a majetkoch ako prasce v žite.

Choďte národu vysvetliť do ulíc poslanci prečo je to tak. Prečo je na Slovensku katastrofálna nezamestnanosť, prečo je na „hunte“ zdravotníctvo, školstvo, kultúra, prečo dôchodcovia žijú pod úrovňou ľudskej dôstojnosti a pod. Všetky vlády na Slovensku po roku 1989 boli zlodejské a poslanci pripravili zákony tak, aby sa štátomafia mohla zmocniť majetku ľudí.

Okrem toho europarlament nie je nič viac, len dobre platená trafika pre politikov. O slovenských politikoch v europarlamente bolo počuť až pred voľbami, keď ich bolo treba zase voliť…Dovtedy nič, čo by stálo za zmienku. Občanom nie je nič známe o tom, čo konkrétne poslanci pre nich urobili, ako sa to odrazilo na ich životnej úrovni, resp. čo poslanci dosiahli pre Slovensko. (máme na mysli pozitíva). Okrem toho slovenské hlasy pri súčasnom rozložení europarlamentu nemajú žiadnu váhu. Kreslá sa rozdeľujú v pomere k počtu obyvateľov každej krajiny.Každý členský štát má istý počet stálych kresiel, pričom maximálny počet je 99 a minimálny 6. A to nie je žiadna demokracia, ale uzurpácia moci silnými štátmi. Demokracia by bola vtedy, keby všetky štáty majú v europarlamente rovnaký počet poslancov s rovnakým hlasovacím právom.

Tak ozaj niet prečo ísť voliť darmožráčov jedného obrovského kolosu bez kontroly. Disciplinovaní boli podľa všetkého len straníci, ktorí volili svojich proti iným straníkom. Dostali to ako stranícku úlohu, aby vyhrali tí naši. Lenže, ktorí sú tí naši? Žiadni!!!

Národ trie biedu a je to čím ďalej, tým horšie…Preto z pohľadu občana je slovenský politik skrachovanec. Úspešnosť v politike sa nehodnotí množstvom majetku nových nabobov, ktorí nakradli zo spoločného, ale kvalitou života občana. Po roku 1989 boli zásoby finančných prostriedkov v Československu okolo 5 biliónov korún. Dnes sme zadĺžení až po uši. Miesto Švajčiarska na Slovensku máme Albánsko…Takže prečo má ísť národ voliť? Skôr pôjde do ulíc a bude tu SNP II…Asi by to tak bolo aj lepšie…Lebo zatiaľ sa nič nemení. Občania sú zdieraní štátomafiou, poslanci sa rehocú a ožierajú mocou. A perspektíva našich detí sa stráca. Takže keby došlo k SNP II., kľúčami sa už štrngať nebude…

Odpovedať

Musíte byť prihlásený, aby ste mohli pridať komentár.