Opäť sme tu mali 17. november a okrem „povinných jázd“ politikov si ho skoro ani nikto nevšimol. Prečo? Predovšetkým preto, že tento sviatok je politikmi zdefraudovaný. Donedávna sa tento deň slávil ako Medzinárodný deň študentstva. Potom prišlo niekoľko mudrákov a urobili z neho Deň boja za slobodu a demokraciu. Medzinárodný deň študentstva z roku 1939 zapadol prachom i keď jeho význam bol omnoho väčší ako Deň boja za slobodu a demokraciu z roku 1989, ktorý je skôr dňom majetkového prevratu. Slobodu má národ len fiktívnu a demokracia v tomto štáte neexistuje. Mnohí si totiž demokraciu mýlia s politickou pluralitou.

 

Demokracia sama o sebe nie je zaručená politickou pluralitou. Ale vyhovuje mocenským štruktúram lebo pod rúškom demokracie je možné páchať rôzne násilie proti občanovi a obyvateľovi Slovenska. Od rozkrádania majetkov, cez obmedzovanie práv občanov, vytváranie oligarchov, úžerníkov, zdieranie občanov až po výpredaj majetku. Po dvadsiatich šiestich rokoch sme sa stali gasterbeitermi vo vlastnej krajine. Ale všetko je údajne v poriadku lebo máme „demokratické“ zákony, ktoré to všetko pripúšťajú.

 

Už dávno pred udalosťami v roku 1989 sa komunistická frakcia na čele s československou rozviedkou a kontrarozviedkou dohodla s vtedajšou opozíciou na odovzdaní moci. Ale nie majetkov. Tie si pekne nová i stará moc rozdelila podľa dopredu dohodnutých pravidiel. Už v roku 1988 sa školili noví ľudia, s ktorými sa rátalo, že prevezmú moc. V danom roku chodili na lekárske prehliadky, kde sa mala potvrdiť ich zdravotná schopnosť. A už od začiatku roku 1988 bolo dohodnuté na 90% kto aké posty v budúcom novom zriadení obsadí. Všetko sa to dialo pod kontrolou KGB a za spoluúčasti CIA a BND a ich predstaviteľov v opozícii.

 

Politickí zločinci nás zatiahli do NATO (North Atlantic Terrorist organization), agresorskej organizácie, ktorá si vojenským terorom podriaďuje poslušnosť štátov a pripravuje pôdu pre ekonomických dobyvateľov. Následne sme vstúpili do EÚ, ktorá vyžaduje ekonomickú poslušnosť. Obe organizácie sú pod rozhodujúcim vplyvom amerických yankees. Všimnite si, že sme nemohli vstúpiť skôr do EÚ ako do NATO. Vojensky predsa bolo treba zabezpečiť poslušnosť národov. Ceny máme ako v napr. v Nemecku, ale platy až sedemnásobne nižšie. Nehovoriac o sociálnom zabezpečení. Z tohto pohľadu Nemci už žijú v kvitnúcom socializme. A na náš úkor lebo Západ sa chopil príležitosť zrušil na Slovensku pracovné príležitosti a postavil nás do role kupovania cudzích výrobkov. T.j. urobil z našej krajiny len odberateľov svojich tovarov.

 

Žijeme v krajine národného ohrozenia a zdierania. Dokedy občania necháme našu krásnu krajinu krvácať a čo odovzdáme ako dedičstvo našim deťom?

 

Dodatok:

 

Pozitívom je, že hlavný vinník celosvetových problémov, USA v dohľadnej dobe piatich rokov končia ako svetová veľmoc. Ich ekonomika je vo fáze rozkladu. Z dôvodu ekonomickej záchrany sa rozhodli pre najhoršie scenáre, ktorými je vojenské besnenie v jednotlivých oblastiach sveta. USA urobili vážnu chybu v tom, že neupustili uvoľnenej menovej politiky – rozumej nekontrolované tlačenie peňazí americkou centrálnou bankou FED. Robia to z dôvodu vyhnutia sa recesii, čo americkú ekonomickú krízu nerieši, len odďaľuje. Krach a praskot finančných bublín bude o to väčší. Najneskôr v roku 2018 svet zažije americký ekonomický kolaps s celosvetovým dopadom. Veď americký dlh rastie 30 násobne rýchlejšie ako jeho ekonomika a po vypuknutí nasledujúcej krízy im hrozí občianska vojna. Štáty BRICS sa na tento kolaps už pripravujú, ale Európa spí ako zvyčajne. Ak sa ekonomika Európy nestane nezávislou a neurobí veľmi chytro opatrenia na odvrátenie ekonomickej hrozby, čaká ju kruté prebudenie…

 

 

 

 

Odpovedať

Musíte byť prihlásený, aby ste mohli pridať komentár.